Actual. Na víkend tu nebudu (->taťka). Články nejsou přednastaveny.
_____________________________________________________________

March 2012

Jarní úklid;D.

31. march 2012 at 22:04 | S-A* |  Co se nevešlo.
Pro zvednutí sebevědomí jsem si to nalepila, ženský :D ↓

I want more // 11. část.

31. march 2012 at 18:36 | S-A* |  I want more.
Kdo se bude v noci koukat na Kids Choice Awards ? ;)
Přes Niallovo rameno vidím, že nepřijel sám.
*Napadali vás různý věci, kdo moh přijet, tak tady máte odpověď ;D ↓
Z auta vyskočí nejdřív černovlasej, na první pohled milej kluk s úplně hypnotickýma hnědýma očima. Za ním v proužkovaném tričku sympatickej bruneťák. V neposlední řadě hnědookej, to bude určitě lamač dívčích srdcí, a jako poslední vyskočí hnědovlasej kudrnáč. "Rád bych ti někoho představil." vezme mě Niall za ruku. "Tohle je Zayn, Louis, Liam a Harry." s každým jsem se objala. "Ahoj kluci, já jsem Alex, většinou mi řikají Lee" usmála jsem se na ně. Byli to všechno sympaťáci, každej byl samej úsměv a vtípek.

For you // Oddělovače o.6

31. march 2012 at 11:32 | S-A* |  For you.
Várka superjednoduchých oddělovačů ;D ..
(c)kopíruj se zdrojem , děkuju.
*omlouvám se za menší viditelnost, je to kvůli mojí hnědý stránce;)
.. protože jsem nevěděla, co vám sem hodit ;)

Dream // 7. část.

30. march 2012 at 20:18 | S-A* |  Dream.
"Dobrý den, Emma Wagner, chtěla bych potvrdit vaší nabídku práce."
Později při interwiev. "Takže kluci, vaše sláva jde tryskem nahoru, ustáváte to?" zeptala se na úvod novinářka. Já seděla v kuchyni, kde jsem měla krásnej výhled na všechno, co se tam děje. Musím se pochválit, ty dnešní kostýmy se mi povedli. "Ani nějak slávu neregistrujeme, jsme šťastní, že se naše muzika někomu líbí a že děláme to, co nás baví." ujmul se slova Lou. Ostatní přikyvovali. "Přesně tak, my se nebereme za nějaké popstar, po tom, dělat muziku každý z nás toužil a tady je ukázka, že když se chce, tak jde vše, proto jděte za svým snem." dodal Liam a mrkl do kamery.

INSCRIPTIONER {soutěž o nejlepší nápisy na téma}

30. march 2012 at 14:43 | S-A* |  INSCRIPTIONER {soutěž o nejlepší nápisy na téma}
.. Představuji vám z brusu novou soutěž. Soutěž je založená na grafice a zvláště na představivosti. Přihlásit se může každý;) ◘ Postatou soutěže je, že vám vždy jednou za 14 dní zadám téma. Může to být cokoliv - móda, Katy Perry, tygr, sušenky,.. a vy na to téma uděláte nápis. Je úplně na vás, jak bude velký, jestli bude mít pozadí, co všechno tam bude napsané, prostě budete mít volnou ruku. Já pak udělám hodnocení tady na blogu a za každý nápis budete sbírat body (od 1-10). Na konci soutěže se vám všechny body sečtou a bude jmenovaný mr.Inscriptioner (inscription v překladu nápis ;D) a budou se rozdávat ceny, samozřejmě ;) Vše jasné ? Tak neváhej a hlaš se;)
Do komentářů vypiš přihlášku.
- Přezdívka - Blog - Proč si se přihlásil/a? -
Přihlaš se, ať to můžem rozjet ;)

I want more // 10.část.

29. march 2012 at 14:29 | S-A* |  I want more.
Co bude dál ? Co Niall ? Co Jay ? Co .. já ?!
Je pátek. Dneska se vrací Niall. Neuvěřitelně se na něj těším, ale na druhou stranu mám docela strach. Těch pár dní, co uběhlo od toho.. incidentu, jsem přemýšlela. Niall je pro mě teď hodně důležitý, nechci ho stratit, cítím se s ním tak, jak s nikým jiným, proto mu o tom neřeknu. Jay je můj dlouholetej kamarád, ale co si myslí ? Že když na mě po dvou měsících co jsme se neviděli vybalí, že ke mně cítí víc, že mu hned skočím kolem krku ?! Dobře, fyzicky jsem to udělala, ale .. to se nepočítá, byla to chyba. Oba máme už jiné životy, a nebráním se kamarádství, ale to je tak všechno.

Dream // 6. část.

28. march 2012 at 14:05 | S-A* |  Dream.
Trošku delší;)
Tipický kluci no, sliby - chyby, zvlášť tahle banda neandrtálců.
Doma jsem neměla pořádně ani čas udělat něco jinýho, kluci mě hned hnali do kuchyně. Takže jsem se jen převlékla do domácího, tmavě modré tričko s Mickey Mousem a šedé volné tepláky, a zamířila jsem do kuchyně. "Chtěli jste bramboráky, chtěli" mrkla jsem na ně když jsem jim podávala škrabku a struhadlo. Vlastně to nebylo o tom, ale prostě mě nebaví strouhat a škrábat brambory, tak jsem trochu zahrála na city, no.

>27.3.2012.

27. march 2012 at 20:41 | S-A* |  diary.
↑ Joo, děkuju všem za skvělou návštěvnost a za komentáře:)
Tak po trošku delší době píšu deník, je tu pár věcí, který bych vám chtěla říct;) Tak za prví asi ta, že jsem dneska a včera byla doma, víte, holky, chápete naše problémy O:) Takže jsem psala o sto šest. Za dnešek jsem napsala 3 díly IWM , tři !! A dva díly Dream, takže mám aspoň dopředu:) .. Pak jen tak pro zajímavost, zejtra bude devítka (my) učit :-! S kámoškou jsme team :D Náš rozvrh, čučte ;D - 1. ČJ 5. třída, 2. M 2.třída, 3.M 4.třída, 4. volno, 5. ČJ 3. třída .. teror to bude.. pro ně :D Né, jsme mírný, spíš pro ně máme hry, ale budem je učit, jak se čtou čísla (jednotky, desítky, stovky..) :DD Hej mám dost ze zejtřka :D .. Dneska jsem odpo byla s mamkou nakoupit, stavily jsme se v obchoďáčku, tak jsem si koupila plavky do Itálie (růžový s leopardím vzorek) a sandálo-botky, možná někdy přidám foto:) Taky jsem si nakoupila zdravou výživu, znáte tu mojí vůli:D No každopádně jsem si koupila bebe sušenky, hermelín, kterej neni zdravej, ale je dobrej (jsme u tý mojí vůle), pak džusy a čokoládu :'DD Nechme toho radši :D. Já tu ještě chvíli budu, musíme s kámoškou ještě dohodnout ten zejtřek na skypu, jsme se rozhodli že do třídy přijdeme pěkně s kafíčkem :D No nic, mějtě se a .. smějte se ♥
*Koukněte na novou signaturu a hlasujte pro příští týden 'v záhlaví';)
*Ptám se ještě jednou, tak pro zajímavost, koukáte na Hotel Paradise?;)
.. vaše S-A*

I want more // 9. část.

27. march 2012 at 15:29 | S-A* |  I want more.
Odtáhla jsem se od něj a se zmateností v očích jsem se rozeběhla nahoru.
Hlavou mi běželo, co by se mohlo stát, kdyby .. K sakru, všechno se to pokazilo. Co teď mám dělat ?! Vběhla jsem do pokoje a letěla k mobilu. Měla jsem tam 6 nepřijatých hovorů a jednu smsku "Zlato, kde jsi, jsi v pořádku ? Kim, naše manažerka, mi řikala, že mi volala nějaká fanynka či co, včera jsem zjistil, že jsi to byla ty, zavolej prosím, miluju tě, Niall.". Do smsky jsem se pousmála, jakoby ze mě spadl velkej balvan, nebyla to žádná jeho holka, jen nějaká manažerka.

Signatury na pokračování // 1D'2.

27. march 2012 at 12:00 | S-A* |  Signatury na pokračování.
Minulý týden jste vybrali..
Kopíruj, ale nemaž zdroj ! ;)

O CO JDE ?

O tom, koho z kluků chcete na další signatuře rozhodněte vy v anketě pod článkem. Kdo první dosáhne 8 hlasů, bude na příští signatuře.
* Signaturu budu přidávat vždy v úterý.
* Později plánuju i dvojicové signatury /Niall+Louis, Harry+Liam../
...
Čtvrtek 15:52. Hlasování ukončeno, příští úterý Liam + Harry ;)
Děkuju všem, kteří hlasovali, bylo to vážně těsný:)